Property 48833 photo 1
Property 48833 photo 2
Property 48833 photo 3
Property 48833 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 400 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19175
  • ფართი 877 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
63 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64281
  • ფართი 1236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
60 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37922
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19200 m
იყიდება
40 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65486
  • ფართი 5664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
45 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63545
  • ფართი 11138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
60 000 € 576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43131
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 49 m
იყიდება
48 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34136
  • ფართი 416 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37123
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
55 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63352
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
60 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18507
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა