Property 64654 photo 1

Details

  • სართულების რაოდენობა: 7
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 35 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Thessaloniki City Center – For sale: fully renovated and furnished 35 sq.m. office on the 4th floor of a seven-story building with elevator, next to the metro station.

It features an open-plan space with kitchen and bathroom, security door, energy-efficient windows, individual heating/cooling, and full modern equipment.

Excellent investment property with the option to convert to residential use.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირავდება
დან 2 800 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64582
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
110 000 € 1447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42083
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
95 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65934
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
180 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57337
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
750 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43747
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
520 000 € 3561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58348
  • ფართი 146 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
40 000 € 727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42339
  • ფართი 55 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
95 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62070
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m

სიახლეების დაგზავნა