300 000 €
296 €/m²
Property 21330 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 30000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1012 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The land plot is situated in Thrakomakedones area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5000
  • ფართი 504 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
260 000 €
  • ობიექტის კოდი 3306
  • ფართი 0 m²
იყიდება
300 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62005
  • ფართი 547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
345 000 € 492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46034
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
390 000 € 1585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26113
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
290 000 € 483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63489
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45352
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
400 000 € 782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62004
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
260 000 € 2080 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21242
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
260 000 € 553 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38716
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m

სიახლეების დაგზავნა