კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 316 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ცენტრი
Petralona
ანო პეტრალონა
950 000 €
3006 €/m²
ობიექტის კოდი
56358
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
316 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ანო პეტრალონა (Petralona) | ათენი - ცენტრი (ატიკა)
Details
აშენების წელი:
2002
ოთახების რაოდენობა:
5
Levels:
4
Bathrooms:
3
Bedrooms:
3
WCs:
4
დაშორება ზღვიდან:
4500 m
მანძილი აეროპორტამდე:
40 km
აღწერა
The building is located in the area of Ano Petralona
Possibility to build a 3rd floor
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
950 000 €
3006 €/m²
შენობა 316 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
56358
ფართი
316 m²
Rooms
5
იყიდება
1 250 000 €
1879 €/m²
შენობა 665 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
57343
ფართი
665 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
ინვესტიციები
იყიდება
820 000 €
2411 €/m²
შენობა 340 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
25447
ფართი
340 m²
იყიდება
890 000 €
1207 €/m²
შენობა 737 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
20539
ფართი
737 m²
მანძილი ზღვიდან
6500 m
იყიდება
1 350 000 €
2076 €/m²
შენობა 650 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14131
ფართი
650 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
950 000 €
1900 €/m²
შენობა 500 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34841
ფართი
500 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
850 000 €
1049 €/m²
შენობა 810 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44408
ფართი
810 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
800 000 €
1156 €/m²
შენობა 692 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
33981
ფართი
692 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
1 050 000 €
1750 €/m²
შენობა 600 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
53238
ფართი
600 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
950 000 €
1583 €/m²
შენობა 600 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
12070
ფართი
600 m²
Rooms
8
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the