1 280 000 €
10079 €/m²
Property 56256 photo 1
Property 56256 photo 2
Property 56256 photo 3
Property 56256 photo 4
Property 56256 photo 5
Property 56256 photo 6
Property 56256 photo 7
Property 56256 photo 8
Property 56256 photo 9
Property 56256 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 127 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

The apartment is located in the center of the Voula area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 120 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64496
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 050 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62306
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 800 000 € 12000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57079
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 750 000 € 15086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64414
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 200 000 € 9022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65204
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 280 000 € 10078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56256
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 100 000 € 418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51896
  • ფართი 2630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
1 355 000 € 11782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58416
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 6470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8164
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა