Property 62306 photo 1
Property 62306 photo 2
Property 62306 photo 3
Property 62306 photo 4
Property 62306 photo 5
Property 62306 photo 6
Property 62306 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The apartment is located in the center of Voula area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 120 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64496
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 400 000 € 10852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64217
  • ფართი 129 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 7936 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64113
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 4
იყიდება
855 000 € 7008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64945
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58341
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 136 000 € 7282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65347
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 355 000 € 11782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58416
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 10593 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64235
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 533 000 € 11976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64589
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა