Property 57079 photo 1
Property 57079 photo 2
Property 57079 photo 3
Property 57079 photo 4
Property 57079 photo 5
Property 57079 photo 6
Property 57079 photo 7
Property 57079 photo 8
Property 57079 photo 9
Property 57079 photo 10
Property 57079 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 150 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The apartment is located in Kifisia area.

The apartment will be delivered  on 10/2025.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 12000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57079
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 600 000 € 11981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59012
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 600 000 € 9411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49916
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 100 000 € 6086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5292
  • ფართი 345 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 490 000 € 13756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61100
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 575 000 € 6847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3291
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 750 000 € 15086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64414
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 600 000 € 7619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8165
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57081
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა