1 300 000 € 1 150 000 €
8519 €/m²
Property 62307 photo 1
Property 62307 photo 2
Property 62307 photo 3
Property 62307 photo 4
Property 62307 photo 5
Property 62307 photo 6
Property 62307 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The apartment is located in the center of Voula.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 136 000 € 7282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65347
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 575 000 € 6847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3291
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 350 000 € 7258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56963
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 260 000 € 6300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38662
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 750 000 € 15086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64414
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 120 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64496
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 13636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57087
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 2
იყიდება
1 600 000 € 7619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8165
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 10593 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64235
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 6470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8164
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა