იყიდება - ბინა 2630 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
1 100 000 €
418 €/m²
Property 51896 photo 1
Property 51896 photo 2
  • ობიექტის კოდი 51896
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 2630 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1722 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)

Details

  • აშენების წელი: 2003
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 2630 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 10843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64234
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 250 000 € 10593 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64235
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 9629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64248
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 105 000 € 12556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64413
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 120 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64496
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 533 000 € 11976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64589
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3
იყიდება
930 000 € 4673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64685
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5
იყიდება
950 000 € 7251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64741
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
910 000 € 7459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64957
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 9022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65204
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა