1 355 000 €
11783 €/m²
Property 58416 photo 1
Property 58416 photo 2

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 115 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Alimos area

Luxurious construction
Deliverable 12/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 6470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8164
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 100 000 € 418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51896
  • ფართი 2630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
1 155 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38656
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 250 000 € 10593 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64235
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 750 000 € 15086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64414
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 280 000 € 10078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56256
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 600 000 € 9411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49916
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 295 000 € 9452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58377
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 105 000 € 12556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64413
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა