Property 56231 photo 1
Property 56231 photo 2
Property 56231 photo 3
Property 56231 photo 4
Property 56231 photo 5
Property 56231 photo 6
Property 56231 photo 7
Property 56231 photo 8
Property 56231 photo 9
Property 56231 photo 10
Property 56231 photo 11
Property 56231 photo 12
Property 56231 photo 13
Property 56231 photo 14
Property 56231 photo 15
Property 56231 photo 16
Property 56231 photo 17
Property 56231 photo 18
Property 56231 photo 19
Property 56231 photo 20
Property 56231 photo 21
Property 56231 photo 22
Property 56231 photo 23
Property 56231 photo 24
Property 56231 photo 25
Property 56231 photo 26
Property 56231 photo 27
Property 56231 photo 28

Details

  • აშენების წელი: 1993
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 85 კვ.მ in Attica. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in the Porto Rafti area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13170
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47320
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 10
იყიდება
168 000 € 740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12746
  • ფართი 227 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
165 000 € 2062 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36125
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4
იყიდება
168 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12894
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 2409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11509
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13112
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
190 000 € 763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54741
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 1543 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31772
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა