Property 12746 photo 1
Property 12746 photo 2
Property 12746 photo 3
Property 12746 photo 4
Property 12746 photo 5
Property 12746 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2006
  • Levels: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 227 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება Entresol შედგება კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The under construction detached house is located in Anavyssos, coastal village in the south-eastern Attica, about 50 km away from Athens. This is a wonderful resort for family holidays. In recent years, its tourist infrastructure was rapidly developed. It is popular among the Athenians, who have vacation homes here. Anavyssos Beach, stretching for many meters, is well known for its clear waters and soft sand, also in great request of the surfers. It is surrounded by tall pines and tamarix plants. Earlier, there were the salt evaporation ponds here.

There is a convenient city bus line that serves this area. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53076
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 4
იყიდება
220 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14102
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
195 000 € 2294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56231
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
იყიდება
168 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12894
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24128
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
200 000 € 1069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31360
  • ფართი 187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
210 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37005
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
195 000 € 689 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49063
  • ფართი 283 m²
  • Rooms 6
იყიდება
205 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14343
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13170
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა