იყიდება - კუნძული 120 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
210 000 €
1750 €/m²
Property 13170 photo 1
Property 13170 photo 2
Property 13170 photo 3
Property 13170 photo 4
Property 13170 photo 5
Property 13170 photo 6
Property 13170 photo 7
Property 13170 photo 8
Property 13170 photo 9
  • ობიექტის კოდი 13170
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 120 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 300 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1992
  • რემონტის წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 23 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 120 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in Kalyvia Thorikou, town and a former municipality in East Attica surrounded by Humettus and Penteli mountains.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54741
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
220 000 € 2588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14061
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 942 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45234
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
300 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31084
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
290 000 € 966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47320
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 10
იყიდება
250 000 € 1543 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31772
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 6
იყიდება
300 000 € 1304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26714
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
225 000 € 703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13112
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
205 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14343
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა