265 000 €
2409 €/m²
Property 11509 photo 1
Property 11509 photo 2
Property 11509 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 110 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The ground floor consists of a garage and a utility room. The entire house was designed with high quality materials and with stone elements. The sandy beach is very close to the residence, and the port of Aegina is just 5 minutes by car. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13368
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 7
იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18058
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 1233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23753
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24057
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
380 000 € 1979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32747
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35507
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 2533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37262
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 2607 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61796
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა