165 000 €
2063 €/m²
Property 36125 photo 1
Property 36125 photo 2
Property 36125 photo 3
Property 36125 photo 4
Property 36125 photo 5
Property 36125 photo 6
Property 36125 photo 7
Property 36125 photo 8
Property 36125 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 1976
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 80 კვ.მ in Attica. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The cottage is located in the Kineta area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
205 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14343
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54741
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
195 000 € 2294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56231
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
იყიდება
165 000 € 2062 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36125
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4
იყიდება
225 000 € 703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13112
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
168 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12894
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 1069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31360
  • ფართი 187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
200 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53076
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 4
იყიდება
210 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13170
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
210 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37005
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა