Property 54741 photo 1
Property 54741 photo 2
Property 54741 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 71 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 249 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს

The detached hause is located in Oropos.

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24128
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
195 000 € 689 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49063
  • ფართი 283 m²
  • Rooms 6
იყიდება
260 000 € 942 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45234
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 1543 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31772
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 6
იყიდება
265 000 € 2409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11509
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
168 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12894
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 2294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56231
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
იყიდება
190 000 € 763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54741
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
205 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14343
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა