168 000 €
2100 €/m²
Property 12894 photo 1
Property 12894 photo 2
Property 12894 photo 3
Property 12894 photo 4
Property 12894 photo 5
Property 12894 photo 6
Property 12894 photo 7
Property 12894 photo 8
Property 12894 photo 9
Property 12894 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1995
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 80 კვ.მ in Attica. სახლი ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The property is under construction.

It is located in the town of Koropi in East Attica. The living area is separated from the industrial, town borders with the coastal area of Agia Marina. The city has all the necessary infrastructure, metro, suburban railway, nearby the national highway Attiki Odos, the main transport artery of Attica, as well as the airport in Spata. The area is in great demand for permanent residence after the construction of large projects in this neighborhood.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13170
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
192 000 € 3840 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65172
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13112
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
220 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14102
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14343
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 1543 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31772
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 6
იყიდება
190 000 € 763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54741
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
195 000 € 689 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49063
  • ფართი 283 m²
  • Rooms 6
იყიდება
200 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53076
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 4
იყიდება
168 000 € 740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12746
  • ფართი 227 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა