Property 24128 photo 1
Property 24128 photo 2
Property 24128 photo 3
Property 24128 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 360 კვ.მ in Attica. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The unfinished detached house is located in the area of Agia Marina Koropi

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24057
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
280 000 € 3733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63052
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35506
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
205 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14343
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31084
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
360 000 € 2647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65054
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 1635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4739
  • ფართი 214 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა