Property 54416 photo 1
Property 54416 photo 2
Property 54416 photo 3
Property 54416 photo 4
Property 54416 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 580 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1658 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 150 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47187
  • ფართი 1285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m
იყიდება
120 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57918
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
109 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44731
  • ფართი 1344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
130 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41759
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63071
  • ფართი 323 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
160 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62322
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
150 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62015
  • ფართი 6786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
145 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56611
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
120 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51455
  • ფართი 1900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა