Property 63071 photo 1
Property 63071 photo 2
Property 63071 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 323 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 94 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63801
  • ფართი 809 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 52550
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63071
  • ფართი 323 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
150 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65310
  • ფართი 830 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41628
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
120 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43089
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
120 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44190
  • ფართი 14144 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
89 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57727
  • ფართი 2031 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
107 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50089
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m

სიახლეების დაგზავნა