109 000 €
81 €/m²
Property 44731 photo 1
Property 44731 photo 2
Property 44731 photo 3
Property 44731 photo 4
Property 44731 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1344 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 150 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63801
  • ფართი 809 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51904
  • ფართი 4017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
160 000 € 465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61490
  • ფართი 344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
160 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62271
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
110 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56431
  • ფართი 3700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
ექსკლუზივი იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63957
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
120 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44190
  • ფართი 14144 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
160 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41186
  • ფართი 4166 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
97 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52623
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა