1 100 000 €
3846 €/m²
Property 54397 photo 1
Property 54397 photo 2
Property 54397 photo 3
Property 54397 photo 4
Property 54397 photo 5
Property 54397 photo 6
Property 54397 photo 7
Property 54397 photo 8
Property 54397 photo 9
Property 54397 photo 10
Property 54397 photo 11
Property 54397 photo 12
Property 54397 photo 13
Property 54397 photo 14
Property 54397 photo 15
Property 54397 photo 16
Property 54397 photo 17
Property 54397 photo 18
Property 54397 photo 19
Property 54397 photo 20
Property 54397 photo 21

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 286 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება მისაღებით. სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the area of Voula

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
920 000 € 2875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62424
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 600 000 € 2909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19407
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 13
იყიდება
900 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18413
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 200 000 € 3141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33465
  • ფართი 382 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 350 000 € 9000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56556
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
950 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5162
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა