1 100 000 € 980 000 €
1815 €/m²
Property 57201 photo 1
Property 57201 photo 2
Property 57201 photo 3
Property 57201 photo 4
Property 57201 photo 5
Property 57201 photo 6
Property 57201 photo 7
Property 57201 photo 8
Property 57201 photo 9
Property 57201 photo 10
Property 57201 photo 11
Property 57201 photo 12
Property 57201 photo 13
Property 57201 photo 14
Property 57201 photo 15
Property 57201 photo 16
Property 57201 photo 17
Property 57201 photo 18
Property 57201 photo 19
Property 57201 photo 20
Property 57201 photo 21
Property 57201 photo 22
Property 57201 photo 23
Property 57201 photo 24
Property 57201 photo 25
Property 57201 photo 26
Property 57201 photo 27
Property 57201 photo 28
Property 57201 photo 29
Property 57201 photo 30

Details

  • აშენების წელი: 1989
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 10700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 540 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in the Old Penteli area

There is the possibility of splitting into 2 independent maisonettes

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50846
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4
იყიდება
940 000 € 1311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56235
  • ფართი 717 m²
  • Rooms 8
იყიდება
950 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62318
  • ფართი 497 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 200 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13480
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 260 000 € 2985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62385
  • ფართი 422 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 160 000 € 3314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30150
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 350 000 € 9000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56556
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა