1 350 000 €
9000 €/m²
Property 56556 photo 1
Property 56556 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 150 კვ.მ in Athens. კუნძული აქვს ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

A two-story detached house with a total area of 150 sq.m. is being auctioned

Auction date November 10th 2023.

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21834
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13480
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 350 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31147
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 2304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10438
  • ფართი 564 m²
  • Rooms 12
იყიდება
1 260 000 € 2985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62385
  • ფართი 422 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 000 000 € 4123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10860
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 11

სიახლეების დაგზავნა