200 000 €
2105 €/m²
Property 53076 photo 1
Property 53076 photo 2
Property 53076 photo 3
Property 53076 photo 4
Property 53076 photo 5
Property 53076 photo 6
Property 53076 photo 7
Property 53076 photo 8
Property 53076 photo 9
Property 53076 photo 10
Property 53076 photo 11
Property 53076 photo 12
Property 53076 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 1972
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 95 კვ.მ in Attica. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The detached house is located in Mursini area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
192 000 € 3840 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65172
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54741
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
225 000 € 703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13112
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
265 000 € 2409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11509
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37005
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13170
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24128
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
260 000 € 942 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45234
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
280 000 € 3733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63052
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 4
იყიდება
220 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14102
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა