იყიდება - სასტუმრო 24500 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
500 000 €
20 €/m²
Property 38231 photo 1
Property 38231 photo 2
Property 38231 photo 3
Property 38231 photo 4
  • ობიექტის კოდი 38231
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 24500 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 24500 კვ.მ. in Limassol. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
590 000 € 1008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32170
  • ფართი 585 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
500 000 € 609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45007
  • ფართი 821 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
458 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23397
  • ფართი 917 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
468 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52744
  • ფართი 16389 m²
იყიდება
420 000 € 586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52703
  • ფართი 716 m²
იყიდება
700 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57625
  • ფართი 8518 m²
იყიდება
490 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57437
  • ფართი 58060 m²
იყიდება
425 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51683
  • ფართი 36930 m²
იყიდება
670 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58676
  • ფართი 66220 m²
იყიდება
715 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42294
  • ფართი 6689 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა