იყიდება - სასტუმრო 944 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
613 600 €
650 €/m²
Property 23380 photo 1
Property 23380 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23380
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 944 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 944 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 283 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49604
  • ფართი 10034 m²
  • მანძილი ზღვიდან 540 m
იყიდება
670 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58676
  • ფართი 66220 m²
იყიდება
750 000 € 143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28896
  • ფართი 5217 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
616 850 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23387
  • ფართი 949 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
500 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38231
  • ფართი 24500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
500 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60654
  • ფართი 3040 m²
იყიდება
590 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51678
  • ფართი 19910 m²
იყიდება
650 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44450
  • ფართი 8027 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
794 556 € 378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23403
  • ფართი 2102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
735 000 € 184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53126
  • ფართი 3986 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა