იყიდება - სასტუმრო 7700 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
550 000 €
71 €/m²
Property 37738 photo 1
Property 37738 photo 2
Property 37738 photo 3
  • ობიექტის კოდი 37738
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 7700 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7700 კვ.მ. in Limassol. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
530 000 € 581 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45858
  • ფართი 911 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
750 000 € 143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28896
  • ფართი 5217 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
690 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48539
  • ფართი 6261 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
794 556 € 378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23403
  • ფართი 2102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
750 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64484
  • ფართი 10034 m²
იყიდება
510 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57589
  • ფართი 164904 m²
იყიდება
530 000 € 740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51665
  • ფართი 716 m²
იყიდება
800 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28897
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
500 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49383
  • ფართი 21619 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
520 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58643
  • ფართი 26422 m²

სიახლეების დაგზავნა