იყიდება - სასტუმრო 4300 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
825 000 €
191 €/m²
Property 37479 photo 1
Property 37479 photo 2
  • ობიექტის კოდი 37479
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 4300 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4300 კვ.მ. in Limassol. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23781
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
700 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57625
  • ფართი 8518 m²
იყიდება
735 000 € 184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53126
  • ფართი 3986 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
755 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61780
  • ფართი 18712 m²
იყიდება
740 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38723
  • ფართი 10554 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
790 000 € 1433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32321
  • ფართი 551 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
1 200 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48692
  • ფართი 10385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
850 000 € 816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25555
  • ფართი 1041 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
690 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48539
  • ფართი 6261 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
745 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61781
  • ფართი 14650 m²

სიახლეების დაგზავნა