იყიდება - სასტუმრო 1320 m² Nicosia

საბერძნეთი კვიპროსი ნიქოზია
1 075 000 €
814 €/m²
Property 51688 photo 1
Property 51688 photo 2
Property 51688 photo 3
Property 51688 photo 4
Property 51688 photo 5
Property 51688 photo 6
Property 51688 photo 7
  • ობიექტის კოდი 51688
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1320 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1320 კვ.მ. in Nicosia.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40660
  • ფართი 1672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
950 000 € 235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23903
  • ფართი 4028 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 250 000 € 254 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24047
  • ფართი 4920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
980 000 € 310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52484
  • ფართი 3153 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
1 450 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60517
  • ფართი 773 m²
იყიდება
1 500 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32366
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
950 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58790
  • ფართი 6972 m²
იყიდება
1 100 000 € 303 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32207
  • ფართი 3625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
900 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37480
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა