იყიდება - სასტუმრო 4683 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
1 500 000 €
320 €/m²
Property 32366 photo 1
  • ობიექტის კოდი 32366
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 4683 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4683 კვ.მ. in Paphos. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

Zone: T3b
Building Factor: 0.3
Coverage Factor: 0.2
Number of storeys: 3
Height: 13.1 m

Located in Argaka village. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56124
  • ფართი 1600 m²
იყიდება
1 700 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40677
  • ფართი 15600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 750 000 € 344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40838
  • ფართი 5087 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 500 000 € 897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40660
  • ფართი 1672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 100 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37035
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 338 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25613
  • ფართი 37459 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
1 700 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42866
  • ფართი 46824 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 300 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53139
  • ფართი 40135 m²
იყიდება
2 000 000 € 101 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44445
  • ფართი 19644 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 450 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60517
  • ფართი 773 m²

სიახლეების დაგზავნა