კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 4028 m² Limassol
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლიმასოლი
950 000 €
235 €/m²
ობიექტის კოდი
23903
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
4028 m²
რეგიონი
Limassol
ადგილი
ლიმასოლი (კვიპროსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
1300 m
მანძილი აეროპორტამდე:
46 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 4028 კვ.მ. in Limassol.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
825 000 €
191 €/m²
სასტუმრო 4300 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
37479
ფართი
4300 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
780 000 €
760 €/m²
სასტუმრო 1026 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
32523
ფართი
1026 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
1 090 000 €
1216 €/m²
სასტუმრო 896 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53112
ფართი
896 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
იყიდება
1 300 000 €
242 €/m²
სასტუმრო 5352 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
41647
ფართი
5352 m²
მანძილი ზღვიდან
5 m
იყიდება
900 000 €
269 €/m²
სასტუმრო 3345 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
24898
ფართი
3345 m²
მანძილი ზღვიდან
20 m
იყიდება
900 000 €
სასტუმრო Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
35318
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
1 300 000 €
32 €/m²
სასტუმრო 40135 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53139
ფართი
40135 m²
იყიდება
980 000 €
310 €/m²
სასტუმრო 3153 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
52484
ფართი
3153 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
1 200 000 €
115 €/m²
სასტუმრო 10385 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
48692
ფართი
10385 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
990 000 €
211 €/m²
სასტუმრო 4683 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
36538
ფართი
4683 m²
მანძილი ზღვიდან
52 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the