კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 4920 m² Limassol
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლიმასოლი
1 250 000 €
254 €/m²
ობიექტის კოდი
24047
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
4920 m²
რეგიონი
Limassol
ადგილი
ლიმასოლი (კვიპროსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
800 m
მანძილი აეროპორტამდე:
44 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 4920 კვ.მ. in Limassol.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
1 475 000 €
88 €/m²
სასტუმრო 16639 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
25601
ფართი
16639 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
1 450 000 €
1875 €/m²
სასტუმრო 773 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
60517
ფართი
773 m²
იყიდება
1 200 000 €
112 €/m²
სასტუმრო 10632 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
48669
ფართი
10632 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
1 730 000 €
298 €/m²
სასტუმრო 5790 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53199
ფართი
5790 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
1 075 000 €
814 €/m²
სასტუმრო 1320 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
51688
ფართი
1320 m²
იყიდება
1 500 000 €
320 €/m²
სასტუმრო 4683 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
32366
ფართი
4683 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
1 500 000 €
172 €/m²
სასტუმრო 8696 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
42045
ფართი
8696 m²
მანძილი ზღვიდან
30 m
იყიდება
1 100 000 €
303 €/m²
სასტუმრო 3625 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
32207
ფართი
3625 m²
მანძილი ზღვიდან
950 m
იყიდება
1 500 000 €
174 €/m²
სასტუმრო 8607 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
46532
ფართი
8607 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
1 280 000 €
67 €/m²
სასტუმრო 19000 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
41151
ფართი
19000 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the