იყიდება - სასტუმრო 420 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 000 000 €
2380 €/m²
Property 23844 photo 1
  • ობიექტის კოდი 23844
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 420 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 420 კვ.მ. in Limassol.

For sale Land 420m² located in Makarios Avenue (Limassol), 180% cover area, 6 floors.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 338 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25613
  • ფართი 37459 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
1 190 250 € 1150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56540
  • ფართი 1035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 630 m
იყიდება
1 100 000 € 303 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32207
  • ფართი 3625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
950 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58790
  • ფართი 6972 m²
იყიდება
990 000 € 211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36538
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 52 m
იყიდება
900 000 € 269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24898
  • ფართი 3345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
950 000 € 235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23903
  • ფართი 4028 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
980 000 € 310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52484
  • ფართი 3153 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
1 000 000 € 312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32180
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
900 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58661
  • ფართი 10902 m²

სიახლეების დაგზავნა