იყიდება - სასტუმრო 1672 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 500 000 €
897 €/m²
Property 40660 photo 1
Property 40660 photo 2
Property 40660 photo 3
  • ობიექტის კოდი 40660
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1672 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1672 კვ.მ. in Limassol. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

Zone: H2
Building Factor: 0.9
Coverage Factor: 0.5
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 830 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65264
  • ფართი 26608 m²
იყიდება
1 300 000 € 158 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24911
  • ფართი 8194 m²
იყიდება
2 000 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53140
  • ფართი 44683 m²
იყიდება
1 700 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42866
  • ფართი 46824 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 100 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23812
  • ფართი 3317 m²
იყიდება
1 450 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60517
  • ფართი 773 m²
იყიდება
1 300 000 € 117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44446
  • ფართი 11085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 250 000 € 254 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24047
  • ფართი 4920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 500 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42045
  • ფართი 8696 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 475 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25601
  • ფართი 16639 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა