იყიდება - სასტუმრო 3625 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 100 000 €
303 €/m²
Property 32207 photo 1
  • ობიექტის კოდი 32207
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 3625 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 950 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3625 კვ.მ. in Limassol.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

Zone: Ka10
Building Factor: 0.3
Coverage Factor: 0.2
Number of storeys: 2
Height: 10 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32180
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 300 000 € 158 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24911
  • ფართი 8194 m²
იყიდება
1 300 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53139
  • ფართი 40135 m²
იყიდება
990 000 € 211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36538
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 52 m
იყიდება
1 100 000 € 303 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32207
  • ფართი 3625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
1 500 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32366
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
890 000 € 1010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53100
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
900 000 € 269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24898
  • ფართი 3345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 300 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41647
  • ფართი 5352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
980 000 € 310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52484
  • ფართი 3153 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა