იყიდება - სასტუმრო 14000 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
900 000 €
64 €/m²
Property 37480 photo 1
  • ობიექტის კოდი 37480
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 14000 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 14000 კვ.მ. in Limassol. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

The plot is located in Pentakomo and consists of 9 plots. You can acquire the property separately. Further informations upon request.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58790
  • ფართი 6972 m²
იყიდება
735 000 € 184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53126
  • ფართი 3986 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 300 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41647
  • ფართი 5352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 300 000 € 158 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24911
  • ფართი 8194 m²
იყიდება
1 250 000 € 254 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24047
  • ფართი 4920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
900 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37480
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
1 200 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48669
  • ფართი 10632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
800 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28897
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
1 100 000 € 303 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32207
  • ფართი 3625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m

სიახლეების დაგზავნა