კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 837 m² Limassol
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლიმასოლი
420 000 €
501 €/m²
ობიექტის კოდი
51676
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
837 m²
რეგიონი
Limassol
ადგილი
ლიმასოლი (კვიპროსი)
Details
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 837 კვ.მ. in Limassol.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
340 000 €
92 €/m²
სასტუმრო 3679 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
35955
ფართი
3679 m²
იყიდება
395 000 €
393 €/m²
სასტუმრო 1004 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53124
ფართი
1004 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
500 000 €
164 €/m²
სასტუმრო 3040 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
60654
ფართი
3040 m²
იყიდება
458 500 €
500 €/m²
სასტუმრო 917 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23397
ფართი
917 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
350 000 €
391 €/m²
სასტუმრო 895 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23408
ფართი
895 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
550 000 €
71 €/m²
სასტუმრო 7700 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
37738
ფართი
7700 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
520 000 €
44 €/m²
სასტუმრო 11811 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
39811
ფართი
11811 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
569 000 €
34 €/m²
სასტუმრო 16389 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
51684
ფართი
16389 m²
მანძილი ზღვიდან
700 m
იყიდება
460 000 €
603 €/m²
სასტუმრო 762 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53061
ფართი
762 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
350 000 €
107 €/m²
სასტუმრო 3243 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
56123
ფართი
3243 m²
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the