კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 3679 m² Limassol
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლიმასოლი
340 000 €
92 €/m²
ობიექტის კოდი
35955
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
3679 m²
რეგიონი
Limassol
ადგილი
ლიმასოლი (კვიპროსი)
Details
მანძილი აეროპორტამდე:
44 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 3679 კვ.მ. in Limassol.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
497 000 €
59 €/m²
სასტუმრო 8362 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
25674
ფართი
8362 m²
მანძილი ზღვიდან
4600 m
იყიდება
424 800 €
480 €/m²
სასტუმრო 885 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23394
ფართი
885 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
350 000 €
391 €/m²
სასტუმრო 895 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23408
ფართი
895 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
296 280 €
360 €/m²
სასტუმრო 823 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23399
ფართი
823 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
295 000 €
14 €/m²
სასტუმრო 20857 m² Ayia Napa
Ayia Napa
ობიექტის კოდი
58804
ფართი
20857 m²
იყიდება
435 000 €
46 €/m²
სასტუმრო 9384 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
58719
ფართი
9384 m²
იყიდება
275 000 €
59 €/m²
სასტუმრო 4618 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
58840
ფართი
4618 m²
იყიდება
335 000 €
251 €/m²
სასტუმრო 1332 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
58818
ფართი
1332 m²
იყიდება
369 600 €
400 €/m²
სასტუმრო 924 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23373
ფართი
924 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
445 050 €
450 €/m²
სასტუმრო 989 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23382
ფართი
989 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the