იყიდება - სასტუმრო 16389 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
569 000 €
34 €/m²
Property 51684 photo 1
Property 51684 photo 2
Property 51684 photo 3
  • ობიექტის კოდი 51684
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 16389 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 16389 კვ.მ. in Larnaka.

Rsidential field in Agios Theodoros. It is located 700m from the sea and 5km from Agios Theodoros village center, has access to a road under registration. It falls within Π1 zone which is suitable for tourism development i.e. holiday homes. The property offers close proximity to amenities such as beach bars, restaurant. It also provides easy access to Ellados avenue, the main coastal road leading to Mazotos village.

 
Building density: 15 %
Coverage ratio: 15 %
Max floors: 2
Max height: 8.30 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
535 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53059
  • ფართი 781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
530 000 € 740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51665
  • ფართი 716 m²
იყიდება
755 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61780
  • ფართი 18712 m²
იყიდება
670 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58676
  • ფართი 66220 m²
იყიდება
700 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57625
  • ფართი 8518 m²
იყიდება
503 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23377
  • ფართი 1007 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
600 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51701
  • ფართი 6180 m²
იყიდება
800 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28897
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
750 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23781
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
700 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57539
  • ფართი 13676 m²

სიახლეების დაგზავნა