460 000 €
603 €/m²
Property 53061 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 90
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 762 კვ.მ. in Limassol.

Plot in Ekali. 90% rate, ideal for an apartment building or villa. Price: €460.000 plus VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
510 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52767
  • ფართი 6180 m²
იყიდება
520 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58643
  • ფართი 26422 m²
იყიდება
497 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25674
  • ფართი 8362 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
535 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53059
  • ფართი 781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
616 850 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23387
  • ფართი 949 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
569 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51684
  • ფართი 16389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
590 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51678
  • ფართი 19910 m²
იყიდება
440 000 € 696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26337
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
650 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44450
  • ფართი 8027 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
580 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23400
  • ფართი 1161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m

სიახლეების დაგზავნა