იყიდება - სასტუმრო 895 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
350 000 €
391 €/m²
Property 23408 photo 1
Property 23408 photo 2
Property 23408 photo 3
Property 23408 photo 4
  • ობიექტის კოდი 23408
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 895 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 895 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 268 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
295 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58865
  • ფართი 14047 m²
იყიდება
379 753 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23405
  • ფართი 869 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
440 000 € 696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26337
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
395 000 € 635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53202
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5100 m
იყიდება
295 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58804
  • ფართი 20857 m²
იყიდება
369 600 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23373
  • ფართი 924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
520 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39811
  • ფართი 11811 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
350 000 € 391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23408
  • ფართი 895 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
420 000 € 501 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51676
  • ფართი 837 m²
იყიდება
435 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58719
  • ფართი 9384 m²

სიახლეების დაგზავნა