Property 51317 photo 1
Property 51317 photo 2
Property 51317 photo 3
Property 51317 photo 4
Property 51317 photo 5
Property 51317 photo 6
Property 51317 photo 7
Property 51317 photo 8
Property 51317 photo 9
Property 51317 photo 10
Property 51317 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 87 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in Kukaki .

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65667
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65493
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65334
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
596 000 € 6850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65343
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 4939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65222
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
479 000 € 4650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58964
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 3278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65026
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58357
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
395 000 € 3291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57670
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა