Property 58357 photo 1
Property 58357 photo 2
Property 58357 photo 3
Property 58357 photo 4
Property 58357 photo 5
Property 58357 photo 6
Property 58357 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 62 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Voula area.
Individual use of terrace 80 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
584 000 € 6790 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65344
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
765 000 € 6270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65770
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60365
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46911
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60367
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60109
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65460
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 5
იყიდება
450 000 € 3813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49951
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65133
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა