Property 51072 photo 1
Property 51072 photo 2
Property 51072 photo 3
Property 51072 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7800 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 700 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39770
  • ფართი 3455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
267 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41185
  • ფართი 5423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
250 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43610
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
270 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50667
  • ფართი 4805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41471
  • ფართი 1750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
350 000 € 221 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64295
  • ფართი 1580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52085
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46861
  • ფართი 28576 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
330 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65144
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
200 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51207
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა