215 000 € 200 000 €
25 €/m²
Property 52085 photo 1
Property 52085 photo 2
Property 52085 photo 3
Property 52085 photo 4
Property 52085 photo 5
Property 52085 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60862
  • ფართი 5844 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m
იყიდება
320 000 € 508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61232
  • ფართი 629 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
259 000 € 984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65353
  • ფართი 263 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
200 000 € 278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65098
  • ფართი 719 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
194 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65233
  • ფართი 2005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 622 m
იყიდება
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45663
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55953
  • ფართი 4045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
გირჩევთ იყიდება
214 000 €
  • ობიექტის კოდი 65947
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1180 m
იყიდება
180 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47000
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა