Property 50667 photo 1
Property 50667 photo 2
Property 50667 photo 3
Property 50667 photo 4
Property 50667 photo 5
Property 50667 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 58 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4805 კვ.მ. in Crete.

Plot of 4805 sq.m. near Gerani Rethymnon is available for sale. It has great building capability. There is a study made by owner for a construction of a complex with 12 maisonettes, one swimming pool and parking spaces.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40256
  • ფართი 11500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6400 m
იყიდება
267 000 € 517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64828
  • ფართი 516 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
397 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38909
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
267 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42038
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40012
  • ფართი 2660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
250 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43610
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
230 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41967
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
299 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64922
  • ფართი 6095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 527 m
იყიდება
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36802
  • ფართი 13247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
246 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52108
  • ფართი 2615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 583 m

სიახლეების დაგზავნა