Property 41471 photo 1
Property 41471 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1750 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63954
  • ფართი 1613 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55953
  • ფართი 4045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
200 000 € 278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65098
  • ფართი 719 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
320 000 € 508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61232
  • ფართი 629 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
190 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39453
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
192 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44358
  • ფართი 1055 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
240 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51038
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
180 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47000
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
260 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45704
  • ფართი 6078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა