Property 46861 photo 1
Property 46861 photo 2
Property 46861 photo 3
Property 46861 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4000 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 61 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 28576 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 4200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36276
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
270 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50667
  • ფართი 4805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36755
  • ფართი 5889 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
426 500 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36778
  • ფართი 12588 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
450 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38845
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
360 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48644
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43298
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 416 m
იყიდება
374 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59642
  • ფართი 9039 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
350 000 € 221 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64295
  • ფართი 1580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
267 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42038
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m

სიახლეების დაგზავნა