კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 2300 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
ჰერაკლიონის პრეფექტურა
არკანესი
Epano Archanes
200 000 €
86 €/m²
ობიექტის კოდი
51207
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
2300 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
Epano Archanes (არკანესი) | ჰერაკლიონის პრეფექტურა (კრეტა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
8000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
2 km
მანძილი აეროპორტამდე:
9 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 2300 კვ.მ. in Crete. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
215 000 €
268 €/m²
სასტუმრო 800 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65280
ფართი
800 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
240 000 €
8 €/m²
სასტუმრო 30000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
51038
ფართი
30000 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
278 000 €
351 €/m²
სასტუმრო 790 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
50170
ფართი
790 m²
მანძილი ზღვიდან
5300 m
იყიდება
299 000 €
4 €/m²
სასტუმრო 70000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
63201
ფართი
70000 m²
მანძილი ზღვიდან
3300 m
იყიდება
200 000 €
40 €/m²
სასტუმრო 5000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
50672
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
გირჩევთ
იყიდება
179 000 €
60 €/m²
სასტუმრო 2950 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
63493
ფართი
2950 m²
მანძილი ზღვიდან
3300 m
გირჩევთ
იყიდება
235 000 €
52 €/m²
სასტუმრო 4460 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65945
ფართი
4460 m²
მანძილი ზღვიდან
850 m
იყიდება
200 000 €
35 €/m²
სასტუმრო 5687 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
57163
ფართი
5687 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
280 000 €
200 €/m²
სასტუმრო 1400 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
44635
ფართი
1400 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
250 000 €
113 €/m²
სასტუმრო 2194 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
38078
ფართი
2194 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the